Bestuur
 

 
Voorzitter
Public Relations
Busverantwoordelijke

Marie-Claude Deilgat
Bakvoordestraat 9
8820 Torhout
050 21 28 27 - 0473 78 77 16
voorzitter@godelievestappers.be
busverantwoordelijke@godelievestappers.be
 
Penningmeester
Martine Deilgat
Aartrijkestraat 74
8820 Torhout
0472 63 98 81

penningmeester@godelievestappers.be

     
 
Secretarisploeg  
Secretaris
Pascal Meulemeester

Gruitstraat 17
8200 Sint-Andries
050 31 58 09
secretaris@godelievestappers.be

Taken: secretaris, ledenadministratie, verantw. inschrijvingen tochten, drukwerk,
website & nieuwsbrief.
 

Ondervoorzitter
Hilde Bruwier

Lodewijk De Raetstraat 12
8020 Oostkamp
050 82 77 14
ondervoorzitter@godelievestappers.be

Taken: sponsoring, subsidies, administratie

 

Marie-Claude Deilgat
Bakvoordestraat 9
8820 Torhout
050 21 28 27 - 0473 78 77 16
voorzitter@godelievestappers.be

Taken: zaalboekingen, clubkampioenschap, verzekering


Secretariaat
Bakvoordestraat 9
8820 Torhout  
050 21 28 27
Info: info@godelievestappers.be
 
     
 
Parcoursmeester
Materiaalbeheerder -
Logistiek co÷rdinator

Gilbert Meulemeester
Bakvoordestraat 9
8820 Torhout
050 21 28 27 - 0477 96 90 01
parcoursmeester@godelievestappers.be
materiaalbeheerder@godelievestappers.be
 
Contactadres
Bakvoordestraat 9
8820 Torhout  
050 21 28 27
Info: info@godelievestappers.be

Maatschappelijke zetel vzw
Molenwalstraat 35
8020 Oostkamp
Btw-nr. BE 0472.208.569
Rek. nr. KBC (IBAN): BE42 7380 2689 1654 (BIC: KREDBEBB)
 

 


Het bestuur kan bij elke organisatie steeds rekenen op een grote groep enthousiaste medewerkers:


(Groepsfoto Bestuur en medewerkers tijdens de viering 35 jaar Godelievestappers)